Search the site
  • UA
  • RU
  • PL
  • EN

Переваги

Правильні снеки: екологічність і натуральність

Сучасні споживачі все більше звертають увагу на склад продуктів та надають перевагу натуральним інгредієнтам. При цьому більшість представлених на ринку снеків, нажаль, досить шкідливі для Вашого здоров’я: – При виробництві найбільш популярних снеків (чіпси, грінки) використовується процес обсмажування (а це – канцерогени). – Серед інгредієнтів інших снеків – пальмова олія.  Вона має у складі насичені жири, котрі погано перетравлюються травною системою людини, відкладаючись на стінках судин та утворюючи атеросклеротичні відкладення та тромби. Саме тому в Україні планується обмеження її використання у виробництві продуктів харчування (законопроект №3871).* – Також до складу більшості снеків входять так звані «підсилювачі смаку» (глутамат натрію та ін.). Ці штучні додатки та барвники (як і багато які з консервантів) є сильними канцерогенами або помірно токсичними за своєю природою. Наші ж PIZZETTA CHIPS та СОЛЕНИКИ виготовляються ТІЛЬКИ З НАТУРАЛЬНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ, отриманих від перевірених постачальників.

Чесний смак

Смак наших PIZZETTA CHIPS та СОЛЕНИКІВ є чесним, тому що в них нема й ніколи не буде підсилювачів смаку та штучних інгредієнтів, котрі здатні викликати так званий «вибух смакових рецепторів». До усіх видів PIZZETTA CHIPS та СОЛЕНИКІВ З СИРОМ ми додаємо справжній СИР LEERDAMER (а не смако-ароматичну композицію з назвою «сир» чи «сирний продукт»), для смаку СОЛЕНИКІВ З ЦИБУЛЕЮ ми використовуємо справжню сушену цибулю, для СОЛЕНИКІВ З ЧАСНИКОМ – сушений часник, у СОЛЕНИКАХ З АДЖИКОЮ – прянощі та спеції. І так – в усіх наших снеках. Наш основний принцип – ПРАВИЛЬНІ СНЕКИ і ЧЕСНА ІНФОРМАЦІЯ на упаковці.

Універсальність

Зважаючи на те, що наші PIZZETTA CHIPS та СОЛЕНИКИ виготовляються тільки з натуральних складових, їх можуть смакувати як дорослі, так і малеча. Адже наші снеки – це не тільки закуска до пива але й смачний та поживний перекус у школі чи в дорозі. Тож – СМАКУЙТЕ НА ЗДОРОВ’Я самі та не забувайте поділитися такою смакотою з близькими та рідними 😉

Якісна упаковка

Ми довго вагалися у виборі матеріалу упаковки для PIZZETTA CHIPS та СОЛЕНИКІВ і зупинились на надзвичайно якісній 4-шаровій металізованій упаковці. Наш вибір дозволив максимально захистити сам продукт від зовнішнього впливу кисню, вологи і шкідливої дії сонячного світла (ультрафіолетового випромінення).

Зручний формат

Обираючи форму PIZZETTA CHIPS та СОЛЕНИКІВ ми особливу увагу звернули на зручність споживання. Тому вони округлої форми та невеликі за розміром. Це дозволяє споживати їх легко і без додаткових крихт на одязі чи у салоні автомобілю. Також, на відміну від більшості представників ринку снеків, ми не посипаємо готовий продукт спеціями, а вносимо їх безпосередньо до процесу приготування. Це дозволяє уникнути залишків спецій на руках та одязі під час споживання.

Європейське коріння

Наші PIZZETTA CHIPS «прийшли» до України з Італії, а СОЛЕНИКИ – з Угорщини. На своїй батьківщині СОЛЕНИКИ мають назву «tallér» – за форму, схожу на монету та́лер. Та́ляр або та́лер (від нім. Thaler) — назва великої срібної монети, яка перебувала у грошовому обігу багатьох країн Європи в XVI—XIX ст. У свою чергу для виготовлення PIZZETTA CHIPS ми вивчили рецепти справжньої італійської піци, а для повноти смаку – додали сиру LEERDAMER та вершкового масла.

Справжня сертифікація

Хоч, нажаль, у нашій країні відмінено обов’язкову сертифікацію харчових продуктів, ми прийняли рішення пройти цю процедуру добровільно. Наш продукт справді офіційно сертифіковано. Також на виробництві ми впровадили стандарти ISO 22000:2018.

Оригінальна унікальна рецептура

Щоб наші PIZZETTA CHIPS та СОЛЕНИКИ були найсмачнішими, ми взяли оригінальний рецепт італійських та угорських кулінарів і значно його вдосконалили. Ми замінили маргарин на справжнє вершкове масло та додали натуральних спецій, які й визначили кожен із наших смаків. Таким чином ми змогли розширити гаму традиційних та запропонувати нові смаки оригінальних PIZZETTA CHIPS та СОЛЕНИКІВ.

Img
Img
Img

Img

Секрет оригінального смаку

Ми довго йшли по шляху вдосконалення оригінального рецепту наших ПРАВИЛЬНИХ СНЕКІВ, щоб зробити їх смачними і водночас натуральними. Тож вибачайте, але рецепту їх приготування розкривати не будемо. 😉 Можемо однозначно сказати, що до їх складу входять не тільки натуральні інгредієнти, вказані на кожній упаковці, але й сотні годин натхненного пошуку й досліджень, безліч спроб для найкращого поєднання смачного й нешкідливого, тони зусиль на розробку найпривабливішого дизайну, щоб сподобатися ВАМ! А найголовніше – ми вклали до наших снеків часточку нашої душі й величезне бажання викликати задоволення їх смаком.

Що кажуть покупці

Ми прекрасно знаємо та розуміємо відношення освіченої частини наших споживачів до коментарів на сайтах. Частіше за все, це коментарі, написані копірайтерами на замовлення власників сайту. Тож, щоб не вподоблятися до «неправдивої» більшості, ми пропонуємо ознайомитися з відгуками реальних споживачів на нашій сторінці у Facebook. Також будемо раді вашим відгукам та пропозиціям щодо нашої продукції. У будь-якому разі, так – чесніше.